Loading...


Meşe Mobilya

Meşe Mobilya
 sektöre ilk olarak 1980'li yılların başlarında adım atmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan firma başlangıçta ahşap mobilya üretimi ile iştigal etmekte idi.

30 yıllık bir geçmişe sahip olan Meşe Mobilya o günlerden bu günlere ciddi bir ivme kazandı. Meşe Mobilya 90'lı yılların başlarında üretimini bugünkü modern tesislerine geçerek profesyonel kadrosu ile devam ettirmektedir. Meşe Mobilya gelinen bu noktada tüketici memnuniyetini her zaman birinci felsefe edinmiştir. Meşe Mobilya ulusal bazda aranılan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu da tüketici odaklı ve müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir.

Ürettiği üstün kaliteli ve ergonomik ürünlerini yurt çapının yanı sıra uluslararası çapta da tüketicisinin beğenisine sunmuştur. Bu gün dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir. Uluslararası ihracatını her geçen gün arttıran Meşe Mobilya ülke ekonomisine istihdam bazında ve katma değer anlamında ciddi girdiler sağlamaktadır. Sizlerden almış olduğu pozitif enerji ile kendisini her geçen gün yenileyen ve geliştiren marka ilk günkü heyecan ile yoluna devam etmektedir.

Meşe Mobilya yaşam alanlarınızı daha mutlu ve zevkli kılabilmek için; sizler için çalışıyor.

Meşe Mobilya kuruluşu olan Meşe Home ise sizlere internet üzerinden kolayca ve güvenerek satın alabileceğiniz, kurulumu oldukça basit demonte ürün grupları ile hitap etmektedir.

Ürünlerimiz çeşitli renk seçeneklerine sahip  ve stoklu oldukları için sizlere beklemeden kaliteli alışveriş yapmanın keyfini sunacaktır. 


Stoklu Ürünler ve Hızlı Kargolama

Ürünlerimiz stoklarımız da mevcut olup siz sipariş verdikten sonra bir gün içerisinde kargoya verilir. Hızlı bir şekilde elinize ulaşır.


Kolay Kurulum ve Online Kurulum Desteği 

Ürünlerimizin kurulumu için gerekli tüm metaryaller kutu içerisinde mevcuttur ve kurulumları oldukça basittir. Eğer bir zorluk ile karşılaşırsanız ekibimiz tarafından görüntülü kurulum desteği alabilirsiniz.